• член ТПП Максим Полішкевич
  • У Черкаській ТПП відбулася зустріч
  • ТПП відбулася зустріч Під знаком Меркурій 2019

У Черкаській ТПП відбулася зустріч Під знаком Меркурій 2019

Черкаська торгово-промислова палата організувала вже традиційну зустріч бізнес-кіл “Під знаком “МЕРКУРІЙ 2018”. Серед учасників – керуючий партнер Юридичної фірми Результат, член ТПП Максим Полішкевич.

 

У межах заходу відбувся семінар на тему: “Формула активації потенціалу команди”, де обговорили чотири ключові ролі в будь-якій організації, етапи мотивації, які проходить кожен співробітник, окреслили принципи результативної комунікації, емоційне вигорання керівника тощо. Ці та інші проблемні питання підприємців та керівників висвітлив засновник тренінгової компанії «Золотий Компас», засновник школи «Талант з грошима» Сергій Шевченко.  

Тоді як фінансовий експерт ТОВ “Некст-аудит” Ірина Морозова поділилася практичними порадами у виступі із меседжем “Що важливо знати бізнесу 2018-2019”.

Експерт окремо зупинилася на новинках у законах про бухгалтерський облік, про аудит, новий закон про ТОВ, а також розповіла, чи варто оскаржувати результати перевірки ДФС, про судові економічні експертизи та перевірки Держпраці.

Наголосила Ірина Морозова на переході підприємств на міжнародні стандарти, приведення у відповідність яких стосуються:

  • підприємств, що становлять суспільний інтерес,
  • публічних акціонерних товариств;
  • суб’єктів природних монополій на загальнодержавному ринку;
  • підприємств з видобутку корисних копалин загальнодержавного значення.

А також розповіла про алгоритм переходу на МС, переваги обліку і звітності за ними.

Опісля відбулася презентація “Нові інструменти та підходи у підготовці кадрів для майбутньої галузі”, де спікерами були керівник проекту «Бізнес-академія логістики 5PL» Яна Корнійко, заступник керівника проекту «Бізнес-академія логістики 5PL» Вікторія Жук  та доцент, директор НТЦ «Логістичні Проекти» при ЧДТУ Костянтин Таньков.

Окрім цього під час зустрічі до складу палати було прийнято двох нових членів ТПП: керівника ТОВ «НЕКСТ-АУДИТ» Ірину Морозову та засновника і директора Центру сертифікації товарів і систем управління ТОВ “СЕРТИФІКАНТ” Віталія Бєлоусова.

 

Читайте також: Аналітичний звіт щодо справ Управління держпраці
Читайте також: Жодні зміни ДБН не вплинуть на ефективність ринку
Читайте також: Як знайти бізнес-партнера в Європі
Читайте також: Міжнародний Інвестфорум-2018

 

всі новини