НАША КОМАНДА

Команда Юридичної Фірми Результат – це люди, для яких інтереси клієнтів стоять вище власних. Професійне зростання та порядність є безумовними властивостями юристів. Для якісного надання юридичних послуг ми системно стежимо за усіма новинами законодавства та судової практики в інтересах наших Клієнтів. Наші юристи постійно беруть участь в конференціях, семінарах та тренінгах для вдосконалення своїх знань, умінь і навичок з метою надання нашим Клієнтам послуг найвищої якості.

Максим Полішкевич

Максим Полішкевич

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР

Освіта: Національний університет імені Богдана Хмельницького. Магістр права. Програма професійного розвитку IT Association та факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянської Академії», - «IT Law».

Попередній досвід: Відділ земельних відносин виконавчого комітету Черкаської міської ради. Черкаське міське управління Держкомзему. Черкаська регіональна філія ДП «Центр ДЗК».

Клієнти: Dressler Consulting LLC, Andersen Soft, Adana-3, Chemical Elements, TV Mucho, InterCargoTruck, Строй Дом.

Практика: створення юридичних стратегій для бізнесу; супровід угод з придбання активів; побудова корпоративної структури; супровід інвестиційних проєктів; інкорпорування бізнесу за межами України.

Артем Сучило

Артем Сучило

СТАРШИЙ ПАРТНЕР

Адвокат. Керівник практики нерухомості та будівництва. Освіта: Східноєвропейський університет економіки та менеджменту. Правознавство.

Попередній досвід: Юрист обласного апарату Державного казначейства України. Юрист ПСП «Ньютон».

Клієнти: Yasmina Company, Черкаський Технопарк, Лайф Енерджі, Лан-2001, Ледбуд, Єврофорбс, Зігзаг Плюс, Світанок СТОВ.

Практика: повний супровід будівельної діяльності, отримання дозвільних документів на будівництво, введення в експлуатацію об’єктів будівництва, реєстрація торгових марок, банківське та спадкове право, судовий захист.

Любов Полішкевич

Любов Полішкевич

ПАРТНЕРКА

Керівниця практики аграрного та земельного права. Освіта: Національний університет імені Богдана Хмельницького, магістр права. Академія державного управління, магістр публічного управління. Програма з публічного управління Kyiv-Mohyla Business School, - «Школа мерів».

Попередній досвід: Помічник міського голови. Керівник Центру надання адміністративних послуг. Радник з муніципальних послуг Центру розвитку місцевого самоврядування.

Клієнти: Дитячий табір "Козацька Фортеця", Шевченко-Агро, Ячмінний Колос, InterCargoTruck, Adana-3, Тризовагро.

Практика: комунікація з органами державної влади та місцевого самоврядування, відведення земельних ділянок, розробка містобудівної документації, аудит земельного банку, корпоративні угоди в аграрному секторі.

Лілія Гончарова

Лілія Гончарова

РАДНИЦЯ, АДВОКАТЕСА

Керівниця практики корпоративного права та інтелектуальної власності. Освіта: Національний університет «Одеська юридична академія». Правознавство. Диплом з відзнакою.

Найбільші клієнти: Dressler Consulting LLC, TV Mucho, Andersen Soft, Group DF, Юрія Фарм.

Практика: корпоративне та фінансове право, супровід M&A угод, due diligence, реєстрація та захист прав інтелектуальної власності у Всесвітній організації інтелектуальної власності (WIPO), супровід міжнародних комерційних трансакцій, запровадження ISO-стандартизації, супровід поточної господарської діяльності.

Марія Жорнік

Марія Жорнік

ЮРИСТКА, АДВОКАТЕСА

Освіта: Київський національний університет ім Вадима Гетьмана. Магістр права. Київський національний університет ім Тараса Шевченка. Кандидат юридичних наук.

Попередній досвід: Юристка у Trans Medical, юристка у Euralis Semences Ukraine.

Практика: податкове планування, податкові спори, реєстрація та захист прав інтелектуальної власності в Україні та у Всесвітній організації інтелектуальної власності (WIPO), договори щодо розпорядження правами інтелектуальної власності, банківське та фінансове право, контрактне право, судовий захист господарської діяльності.

Людмила Морозова

Людмила Морозова

ЮРИСТКА

Освіта: Східноєвропейський університет економіки та менеджменту. Правознавство.

Практика: нерухомість та будівництво, претензійно-позовна робота.

Тетяна Зінченко

Тетяна Зінченко

ЮРИСТКА

Освіта: Національний університет державної фіскальної служби України. Правознавство.

Практика: нерухомість та будівництво, легалізація будівництва та відведення земельних ділянок.

Альона Герасименко

Альона Герасименко

ЮРИСТКА

Освіта: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Правознавство.

Практика: Земельне та аграрне право, розширення земельного банку.

ЮРИДИЧНА ФІРМА РЕЗУЛЬТАТ

НАША АДРЕСА

Україна, Черкаси : бул. Шевченка, 242/1, оф. 803

Юридичний відділ : (+38 0472) 510 047

Email : info@rlf.com.ua

Website : https://rlf.com.ua

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАШИМИ ЮРИСТАМИ ПРЯМО ЗАРАЗ АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ