НАША КОМАНДА

Команда Юридичної Фірми Результат – це люди, для яких інтереси клієнтів стоять вище власних. Професійне зростання та порядність є безумовними властивостями юристів. Для якісного надання юридичних послуг ми системно стежимо за усіма новинами законодавства та судової практики в інтересах наших Клієнтів. Наші юристи постійно беруть участь в конференціях, семінарах та тренінгах для вдосконалення своїх знань, умінь і навичок з метою надання нашим Клієнтам послуг найвищої якості.

Максим Полішкевич

Максим Полішкевич

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР

Експерт з питань будівництва та нерухомості, земельного та аграрного права. Працював юристом у відділі земельних ресурсів Черкаської міської ради, Управлінні Держкомзему та в регіональній філії Центру ДЗК. Засновник та керуючий партнер Юридичної фірми Результат

Артем Сучило

Артем Сучило

ПАРТНЕР

Адвокат, експерт з питань легалізації будівництва, реєстрації торгових марок, банківського та спадкового права. Працював юристом у обласному апараті Державного казначейства України та ПСП “Ньютон”. Закінчив СУЕМ за спеціальністю правознавство.

Яна Якимчук

Яна Якимчук

РАДНИК

Закінчила Київський національний університет внутрішніх справ України з відзнакою. Звільнившись з посади слідчого у 2016 році приєдналась до команди Юридичної Фірми Результат. Спеціалізується на консультуванні щодо злочинів вчинених у сфері господарської діяльності та вирішенні судових спорів.

Дарія Пацьора

Дарія Пацьора

ЮРИСТ

Закінчила інститут економіки та права Черкаського Національного Університету імені Богдана Хмельницького за спеціальністю правознавство з відзнакою. Спеціалізується на господарському та міжнародному комерційному праві, а також фінансовому, контрактному та податковому праві. Здійснює судове представництво.

Світлана Тіщенко

Світлана Тіщенко

ЮРИСТ

Закінчила магістратуру інституту економіки та права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за спеціальністю: «Право» з відзнакою. Спеціалізується на наданні консультацій у сфері права інтелектуальної власності, реєстрації знаків для товарів і послуг та трудовому праві.

Лілія Гончарова

Лілія Гончарова

ЮРИСТ

Закінчила НУ «Одеська національна юридична академія» з відзнакою. Член Палати податкових консультантів. Член комісії з податкових питань та питань малого та середнього бізнесу Громадської ради при ДФС у Черкаській області. Спеціалізується на фінансовому, податковому та комерційному праві

ЮРИДИЧНА ФІРМА РЕЗУЛЬТАТ

НАША АДРЕСА

Україна, Черкаси : бул. Шевченка, 242/1, оф. 803

Юридичний відділ : (+38 0472) 510 047

Email : info@rlf.com.ua

Website : https://rlf.com.ua

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАШИМИ ЮРИСТАМИ ПРЯМО ЗАРАЗ АБО ЗАЛИШИТЕ ЗАЯВКУ