НАША КОМАНДА

Команда Юридичної Фірми Результат – це люди, для яких інтереси клієнтів стоять вище власних. Професійне зростання та порядність є безумовними властивостями юристів. Для якісного надання юридичних послуг ми системно стежимо за усіма новинами законодавства та судової практики в інтересах наших Клієнтів. Наші юристи постійно беруть участь в конференціях, семінарах та тренінгах для вдосконалення своїх знань, умінь і навичок з метою надання нашим Клієнтам послуг найвищої якості.

Максим Полішкевич

Максим Полішкевич

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР

Експерт з питань будівництва та нерухомості, земельного та аграрного права. Працював юристом у відділі земельних ресурсів Черкаської міської ради, Управлінні Держкомзему та в регіональній філії Центру ДЗК. Засновник та керуючий партнер Юридичної фірми Результат

Артем Сучило

Артем Сучило

ПАРТНЕР

Адвокат, експерт з питань легалізації будівництва, реєстрації торгових марок, банківського та спадкового права. Працював юристом у обласному апараті Державного казначейства України та ПСП “Ньютон”. Закінчив СУЕМ за спеціальністю правознавство.

Яна Якимчук

Яна Якимчук

РАДНИК

Закінчила Київський національний університет внутрішніх справ України з відзнакою. Звільнившись з посади слідчого у 2016 році приєдналась до команди Юридичної Фірми Результат. Спеціалізується на консультуванні щодо злочинів вчинених у сфері господарської діяльності та вирішенні судових спорів.

Дарія Пацьора

Дарія Пацьора

ЮРИСТ

Закінчила інститут економіки та права Черкаського Національного Університету імені Богдана Хмельницького за спеціальністю правознавство з відзнакою. Спеціалізується на питаннях реєстрації юридичних осіб будь-яких форм та фізичних осіб підприємців. Займається супроводом отримання адміністративних послуг.

Денис Сизько

Денис Сизько

ЮРИСТ

Закінчив Національний університет «Одеська юридична академія» за спеціальністю цивільна та господарська юстиція та Черкаський Національний Університет ім. Б. Хмельницького за спеціальністю інтелектуальна власність. Спеціалізується на представництві в цивільних судових спорах та праві інтелектуальної власності.

Лілія Гончарова

Лілія Гончарова

ЮРИСТ

Закінчила НУ «Одеська національна юридична академія» з відзнакою. Член Палати податкових консультантів. Член комісії з податкових питань та питань малого та середнього бізнесу Громадської ради при ДФС у Черкаській області. Спеціалізується на фінансовому, податковому та комерційному праві

ЮРИДИЧНА ФІРМА РЕЗУЛЬТАТ

НАША АДРЕСА

Україна, Черкаси : бул. Шевченка, 242/1, оф. 803

Юридичний відділ : (+38 0472) 510 047

Email : info@rlf.com.ua

Website : https://rlf.com.ua

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАШИМИ ЮРИСТАМИ ПРЯМО ЗАРАЗ АБО ЗАЛИШИТЕ ЗАЯВКУ