НАША КОМАНДА

Команда Юридичної Фірми Результат – це люди, для яких інтереси клієнтів стоять вище власних. Професійне зростання та порядність є безумовними властивостями юристів. Для якісного надання юридичних послуг ми системно стежимо за усіма новинами законодавства та судової практики в інтересах наших Клієнтів. Наші юристи постійно беруть участь в конференціях, семінарах та тренінгах для вдосконалення своїх знань, умінь і навичок з метою надання нашим Клієнтам послуг найвищої якості.

Максим Полішкевич

Максим Полішкевич

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР

Експерт з питань будівництва та нерухомості, земельного та аграрного права. Працював юристом у відділі земельних ресурсів Черкаської міської ради, Управлінні Держкомзему та в регіональній філії Центру ДЗК. Засновник та керуючий партнер Юридичної фірми Результат

Артем Сучило

Артем Сучило

СТАРШИЙ ПАРТНЕР

Адвокат, експерт з питань легалізації будівництва, реєстрації торгових марок, банківського та спадкового права. Працював юристом у обласному апараті Державного казначейства України та ПСП “Ньютон”. Закінчив СУЕМ за спеціальністю правознавство.

Любов Полішкевич

Любов Полішкевич

ПАРТНЕР

Закінчила Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького та Національну академію державного управління при Президентові України з відзнакою. Спеціалізується на адміністративних послугах, відведенні земельних ділянок, супроводі будівельних проектів та корпоративних угод.

Дарія Пацьора

Дарія Пацьора

СТАРШИЙ ЮРИСТ

Закінчила інститут економіки та права Черкаського Національного Університету імені Богдана Хмельницького за спеціальністю правознавство з відзнакою. Спеціалізується на господарському та міжнародному комерційному праві, а також відведенні земельних ділянок та супроводі операцій з нерухомістю.

Анна Куксенко

Анна Куксенко

ЮРИСТ

Закінчила ЧННІ ДВНЗ «Університет банківської справи» за спеціальністю «Право» з відзнакою. Після закінчення університету приєдналась до практики нерухомості та будівництва. Спеціалізується на супроводі операцій з фінансування будівельної діяльності, інвестицій фізичних та юридичних осіб, а також іпотечних операцій.

Лілія Гончарова

Лілія Гончарова

РАДНИК

Закінчила НУ «Одеська національна юридична академія» з відзнакою. Член Палати податкових консультантів. Член комісії з податкових питань та питань малого та середнього бізнесу Громадської ради при ДФС у Черкаській області. Спеціалізується на фінансовому, податковому та комерційному праві

ЮРИДИЧНА ФІРМА РЕЗУЛЬТАТ

НАША АДРЕСА

Україна, Черкаси : бул. Шевченка, 242/1, оф. 803

Юридичний відділ : (+38 0472) 510 047

Email : info@rlf.com.ua

Website : https://rlf.com.ua

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАШИМИ ЮРИСТАМИ ПРЯМО ЗАРАЗ АБО ЗАЛИШИТЕ ЗАЯВКУ