• invest forum
  • Enterprise Europe Network
  • cherkasy region

Міжнародний Інвестфорум-2018

Керуючий партнер Юридичної фірми Результат Максим Полішкевич взяв участь у Міжнародному інвестиційний форумі-2018, який відбувся в Черкасах 12 жовтня.

Для проведення Форуму облаштували приміщення автомобільного заводу “Богдан Моторс”. Учасниками стали десятки провідних фахівців у сферах експорту, консалтингу, представники влади, малого і середнього бізнесу. У форматі В&В захід проводять вже втретє. Головний меседж Форуму-2018 – “Майстерно творимо майбутнє зараз”.

Загалом на учасників чекали 4 панельні дискусії із 20 спікерами: “Робимо бізнес now: сьогодні і завтра”, “Експортуємо now: нові можливості”, “Інвестуємо now: чому саме зараз”, “Промисловість now: перезавантаження”.

Паралельно для керівників та топ-менеджерів підприємств діяла бізнес-майстерня “Як знайти бізнес-партнера у Німеччині?” від проекту GIZ “Fit for Partnership with Germany”. В учасників була можливість пройти співбесіду на безкоштовне стажування в Німеччині.

– Наш форум – майданчик для людей, які звикли діяти та генерувати. Головний меседж заходу – “Майстерно творимо майбутнє зараз”. Цех заводу ми обрали не випадково, це приміщення символізує зміни на краще, трансформацію. Адже для того, щоб бізнес розвивався, треба ставати конкурентноздатними, ризикувати та модернізуватися, – відзначив під час відкриття голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Серед спікерів форуму став Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей. Посол розповів про історію розвитку Китайської Народної Республіки, становлення ключових галузей економіки. Велику ставку керівництво КНР робить на інформатизацію виробництва як третю промислову революцію. Розвивають тут і альтернативні види енергії, у цій сфері Китай – лідер світового ринку. Зауважив, що найбільшими експортерами в Китаї є якраз малий і середній бізнес.

За словами Посла, Україна має великі перспективи, однак попри кваліфіковані кадри, тут є брак фінансування.

Загалом під час дискусій спікери обговорили державні програми підтримки малого та середнього бізнесу, експортну стратегію України та можливості її впровадження, розглядали перспективи виходу підприємців-початківців на зовнішні ринки. Ті, кому вже вдалося реалізувати продукцію європейському покупцю, ділилися досвідом “культури ведення бізнесу”. Також у межах дискусій поділилися досвідом співпраці із Україною іноземні інвестори.

Після дискусії присутні мали можливість продовжити спілкування на В&В зустрічі.

Як відзначає Максим Полішкевич, Форум ще раз продемонстрував високу інвестиційну привабливість Черкаської області та значний економічний потенціал регіону.

На Форумі я зустрів багатьох наших Клієнтів, а також представників компаній, що вже інвестували в Черкаську область та тих, хто лише збирається це зробити. Форум зібрав багатьох бізнесменів місцевого, національного та міжнародного рівня. В умовах глобалізації ринків межа між такими підприємцями стає дедалі тоншою. Підприємці Черкащини вже мусять конкурувати зі світовими лідерами, а світові лідери адаптуватися до місцевих особливостей. Юридична Фірма Результат, як завжди, радо знайомить зовнішніх інвесторів з місцевими підприємцями і допомагає черкаським бізнесменам вийти на зовнішні ринки

говорить Максим Полішкевич .

 

Загалом Форум відвідали більше 200 представників бізнес-кіл.

 

Читайте також: Аналітичний звіт щодо справ Управління держпраці
Читайте також: Жодні зміни ДБН не вплинуть на ефективність ринку
Читайте також: Як знайти бізнес-партнера в Європі
Читайте також: Тенденції індустріального розвитку країни

 

всі новини