• aikido cherkasy
  • maxim polishkevych aikido
  • vyacheslav kostyukov aikido

У Черкасах відбувся Всеукраїнський Дитячий фестиваль Айкідо «Козацькі розваги»

У Черкасах до Дня Захисника України та Українського козацтва відбувся Всеукраїнський дитячий фестиваль Айкідо «Козацькі розваги».

Захід проходив на базі школи №28. Організатори фестивалю – «Союз Айкідо Айкікай України» («Ukrainian Aikido Aikikai Union») та Академія Айкідо та Будо «Рюсінкан» (м. Черкаси).

Підтримала спортивну ініціативу і Юридична фірма Результат.

Загалом на Фестиваль зібралися близько ста дітей і 5 інструкторів. Взяти участь мали змогу всі бажаючі інструктори та спортсмени (віком від 8 до 16 років), які мали досвід занять бойовими мистецтвами не менше 1 року, та допущені своїми інструкторами.

Програма фестивалю була розрахована на два дні, на учасників чекали квест «По місцях козацької слави», тренування, рухливі ігри (веселі старти) та показові виступи. Спортсменів також частували

козацьким кулішем.

Юних захисників відзначили дипломами учасників Всеукраїнського фестивалю Айкідо  

За словами президента Академії Айкідо та Будо «Рюсінкан» Вячеслава Костюкова, такі заходи популяризують спорт, здоровий спосіб життя і бойові мистецтва зокрема.

Бойові мистецтва для тих, хто хоче не лише покращити фізичну форму, а і тих, хто прагне володіти своїм тілом, навчитися захищати себе. Дуже важливо виховувати ці якості у молодого покоління. А такі фестивалі однозначно цьому сприяють

– говорить Вячеслав Костюков.

 

Читайте також: Міжнародний Інвестфорум-2018
Читайте також: Аналітичний звіт щодо справ Управління держпраці
Читайте також: Жодні зміни ДБН не вплинуть на ефективність ринку
Читайте також: Як знайти бізнес-партнера в Європі

 

всі новини