• ТПП

Юридичні консультації проводять у Черкаській ТПП

Юридичні консультації та докладні роз’яснення складних юридичних колізій отримують представники підприємств Черкащини під час “Юридичної консультації LAW HUB” для членів Черкаської торгово-промислової палати.
Цього разу консультував новий член Черкаської торгово-промислової палати – керуючий партнер Юридичної фірми Результат Максим Полішкевич. За словами учасниці заходу, голови правління ПАТ «ЧШК» Ніли Мицик, зустріч і справді була дуже результативною.
«Цінність заходу в тому, що підприємства заздалегідь ставлять свої запитання. І юрист має можливість підготувати докладну кваліфіковану відповідь – саме для цього підприємства і саме в цій ситуації», – відзначила керівник департаменту навчання та бізнес-освіти Черкаської ТПП Любов Марченко.
Такі зустрічі відбуваються наприкінці кожного місяця. І щоразу з’являються нові учасники. Юридичні консультації – надзвичайно ефективний спосіб вирішення складних ситуацій, юристи (зазвичай юридичні компанії – члени торгово-промислової палати) пропонують різноманітні шляхи вирішення проблем в рамках чинного законодавства України.
«Цей захід іде на користь усім: палата реалізує своє основне завдання, що полягає у сприянні бізнесу, учасники отримують докладні роз’яснення, а доповідачі – додатковий досвід та партнерів», – відзначив президент Черкаської ТПП Сергій Першин.
Під час проведення заходу фахівці Юридичної фірми Результат зарекомендували себе як професіонали у господарському та фінансовому праві. Не дивно, що напрямок фінансового права та супроводу зовнішньо-економічної діяльності підприємств є одним з головних у їхній діяльності.
Так, Юридична фірма Результат здійснюює постійний моніторинг діючого законодавства і судової практики у галузі фінансів та реструктуризації заборгованостей. Юристи Фірми забезпечують повний супровід фінансових спорів та організовують якісний правовий захист інвестицій, а саме: посередництво в переговорах з банками; захист заставного та іпотечного майна; реструктуризацію заборгованості; стягнення заборгованості; страхування; супровід процедури банкрутства; розпорядження майном; санація; ліквідація реєстрація підприємств; бухгалтерський та податковий консалтинг; представництво в органах державної влади та органах місцевого самоврядування; судовий захист; отримання дозвільної документації, юридичні консультації тощо.
Нині у Черкаській торгово-промисловій палаті обговорюють проведення за участі Максима Полішкевича – керуючого партнера Юридичної фірми Результат – регіональної консультативної конференції з юридичних питань, які були б цікаві для підприємців.

Читайте також:  Партнерство – Черкаська ТПП
Читайте також:  Портал – Діловий Регіон

всі новини