• Максим Полішкевич ТПП
  • професійна правнича допомога
  • Максим Полішкевич ТПП

Юридична фірма Результат – лауреат конкурсу від ТПП

Черкаська ТПП протягом жовтня-листопада 2016 року проводила Конкурс-промоцію «Під знаком «МЕРКУРІЙ  2016», у ході проведення якого відзначила найкращі компанії Черкащини, які є членами Черкаської торгово-промислової палати.

Станом на сьогодні Черкаська торгово-промислова палата лишається одним із серйозних осередків бізнес-комунікацій та ділової активності у Черкаському регіоні. Черкаська ТПП є ефективним і компетентним партнером багатьох фірм, товариств, організацій, торгово-промислових палат, державних установ як в Україні, так і за кордоном. Принципова позиція Черкаської ТПП – бути неупередженим голосом бізнесу, який працює в Україні, сплачує податки, створює робочі місця, допомагає розвитку економіки.

Увечері 8 грудня 2016 року відбулася церемонія оголошення офіційних лауреатів та переможців конкурсу «Під знаком «МЕРКУРІЙ’2016» і вручення дипломів та нагород.Участь у заході взяли міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко, екс-голова Черкаської облради та облдержадміністрації, Надзвичайний і Повноважний Посол України Василь Цибенко. Юридичну фірму Результат представляли керуючий партнер Максим Полішкевич та партнер Артем Сучило.

Лауреатом конкурсу в номінації «Професійна правнича допомога 2016» стала Юридична фірма Результат. Почесну відзнаку – кришталеву статуетку та диплом було вручено керуючому партнеру юридична фірма Результат Максиму Полішкевичу.

Президент Черкаської ТПП Сергій Першин висловив вдячність за активну роботу Юридичної фірми Результат

За надані юридичні консультації, правову підтримку компаній-експортерів та аграрних фірм, що є членами ТПП, активну участь у семінарах та бізнес-зустрічах.

Після отримання нагороди керуючий партнер фірми Результат Максим Полішкевич поділився своїми думками та емоціями: «Мені приємно отримувати нагороду саме від ТПП, оскільки Черкаська торгово-промислова палата – це найефективніша бізнес-асоціація в області, яка об’єднує в першу чергу експортоорієнтовані підприємства, а також підприємства аграрної та будівельної галузей, які складають ядро клієнтів Юридичної фірми Результат. Уся наша команда пишається отриманою нагородою.»

Читайте також: Інтернет маркетинг для юристів
Читайте також: Увага! Усім неприбутковим організаціям!
Читайте також: Як отримати статус учасника бойових дій
Читайте також: Ваші права на Спадкування за заповітом.

всі новини