• Юридичні послуги з продажу нерухомості

Інструменти підвищення продажів в житловій нерухомості

Інструменти підвищення продажів в житловій нерухомості – це питання, яке глибоко хвилює як українських, так і закордонних інвесторів у галузь українського житлового будівництва. Саме з огляду на актуальність цього питання для членів URE Club, 21 вересня 2017 року було організовано зустріч членів клубу, де були презентовані кращі маркетингові стратегії українського ринку нерухомості.

Сучасний підхід до підвищення продажів нерухомості

Головним партнером заходу став Zenvision, представники якого презентували рішення щодо інтерактивної візуалізації об’єктів нерухомості. Такі технічні засоби здатні підвищити функціональність та ефективність відділів продажів, оскільки додадуть емоційний ефект в процес презентації об’єктів нерухомості і допоможуть менеджерам презентувати будинок або квартиру в зручній, наочній формі.

 

 

Ні для кого не секрет, – висловив думку Максим Полішкевич, керуючий партнер юридичної фірми Результат, – що продати квартиру у будинку, якого ще не існує, – це надзвичайно складна з точки зору маркетингу задача. Адже будь-який покупець мріє побачити, відчути те, що купує. Для Юридичної фірми Результат, яка нещодавно стала членом URE Club, і яка спеціалізується на супроводі будівельного бізнесу, – зустріч щодо інструментів підвищення продажів в житловій нерухомості стала надзвичайно корисною.

Не менш змістовними стали виступи Тетяни Товмач(Digital Builders Agency) та Михайла Лисого (HATS). Тетяна Товмач зокрема виступила з презентацією «Як змусити digital працювати на себе» — про важливість впровадження аналітики і коллтрекінгу для відстеження ефективності рекламних каналів і правильного керування рекламним бюджетом для проектів нерухомості. Михайло Лисий презентував шоурум нерухомості HATS – усі новобудови під одним дахом.

Також на заході відбулась презентація і продаж книги «АУДИТ ПРОДАЖ. НОВОБУДОВИ» від Audit of Sales. Книга підготовлена на основі масштабного аудиту роботи відділів продажів ЖК Києва та області, в організації якого безпосередню участь взяла команда Ukrainian Real Estate Club.

 

Читайте також: Форум у сфері нерухомості
Читайте також: Ukrainian Real Estate Club
Читайте також: Будівництво на набережній – Черкаси
Читайте також: Відшкодування збитків власникам землі

 

всі новини