• turky
  • Rezultat EE Awards 2017_04
  • Rezultat EE Awards 2017_02
  • Polishkevych Maxim

ФОРУМ КРАЇН СХІДНОЇ ЄВРОПИ У СФЕРІ НЕРУХОМОСТІ

Форум країн східної Європи у сфері нерухомості, або EE Real Estate Forum 2017, що був втретє поспіль організований URE Club, відбувся 23 листопада 2017 року у Києві.

Цей захід зацікавив провідних експертів ринку нерухомості, інвесторів, банкірів та девелоперів з усього світу. Учасники форуму мали можливість ознайомитися з кращими проектами та новими інвестиційними можливостями таких країн як Казахстан, Грузія, Азербайджан, Білорусь, Україна і Молдова. Загалом у форумі взяли участь понад 200 професіоналів галузі із 12 країн світу.

Метою спільного проведення форуму з представниками різних держав перш за все було налагодження діалогу між закордонними спеціалістами та інвесторами, привернення їх уваги до українського ринку нерухомості. Організатори відзначили, що з кожним роком кількість закордонних гостей під час проведення EE Real Estate Forum значно зростає. Так, цього року неабияку активність проявили турецькі інвестори.

В межах чотирьох дискусійних панелей експерти обговорювали питання інвестиційних можливостей та потенціалу країн-учасниць, проблеми розвитку міст та соціальних проектів, тенденції в кожному з сегментів ринку нерухомості, юридичні аспекти й зв’язки з державними органами під час роботи з інвестором, тренди ринку житлової нерухомості тощо.

Максим Полішкевич, керуючий партнер Юридичної фірми Результат, яка стала членом URE Club у 2017 році, позитивно відгукнувся про захід: Важливість такого роду масштабних проектів і форумів не може бути переоціненою, адже формат дозволяє не тільки актуалізувати інформацію про особливості сучасного ринку нерухомості, але й долучитися до обговорення найбільш гострих проблем цього напрямку.

Крім того, приємною несподіванкою, за словами Максима Полішкевича, стала участь у заході заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе, який виступив на відкритті форуму з привітальним словом.

З огляду на актуальність питань, що прозвучали під час EE Real Estate Forum 2017, можна впевнено сказати, що наступного року захід цілком зможе зібрати більшу кількість учасників, що безумовно позитивно в контексті основної мети діяльності URE Club, – розвиток ринку нерухомості, покращення його інвестиційної привабливості та сприйняття міжнародною бізнес-спільнотою.

Читайте також: Ukrainian Real Estate Club
Читайте також: ПП ІБК Будграрант: будівництво на набережній
Читайте також: Відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам
Читайте також: Отримання поштової адреси за межами населенного пункту

 

всі новини