• Юридична фірма Результат

Черкаська Юридична фірма Результат відзначає 9-річчя діяльності

За роки юридичної практики фірма напрацювала успішні кейси у сферах інвестиційних проектів, податкового консалтингу, судових спорів, сфері IT, земельних правовідносин, реєстрації підприємств, зовнішньоекономічної діяльності, виходу на ринки Європейського Союзу та ін.

Результат став надійним партнером для десятків бізнес-організацій, компаній фізичних осіб, які переконалися у конфіденційності, прозорості, незалежності, а найголовніше – у якості наданні послуг та високій результативності.

Дев’ять років тому Юридична фірма Результат представляла собою кабінет без вікон, площею 12 кв м, у якому були лише вішалка для одягу, шафа та стіл, розрахований на два робочих і одне гостьове місце. Але, окрім техніки та меблів, “Результат” – це в першу чергу люди. Саме ці люди вірили в те, що, надаючи професійні юридичні послуги найвищої якості, можна зайняти гідне місце на ринку. Люди, які вірили, що корупція – не ключовий фактор у відносинах з органами влади. Люди, які вірили, що ефективна робота та високі професійні стандарти можуть зробити маленьку місцеву юридичну компанію успішною.
Зараз наша Фірма є провідним гравцем на ринку юридичних послуг міста Черкас та Черкаської області. Ми надаємо юридичні послуги найвищої якості багатьом компаніям регіону, в тому числі й міжнародним. Ми супроводжували залучення мільйонів доларів прямих інвестицій у регіон. Допомагаємо укладати угоди, інвестувати, будувати вирішувати спори. Ми сприяємо розвитку правової культури та ринку юридичних послуг Черкащини

– говорить керуючий партнер та засновник Максим Полішкевич.

Діляться досвідом співпраці і партнери юридичної фірми

Зіткнувшись з терміновою юридичною задачею, ми звертаємось до Юридичної фірми Результат. Ця Фірма завжди надає якісні послуги в обумовлені строки, що надзвичайно важливо в нашій роботі

– відзначає технічний директор Олександр Орлов Chief Technology Officer Andersen.

 

За ефективне та якісне надання послуг дякує Юридичній фірмі Результат і Черкаська торгово-промислова палата, яка за роки довготривалої співпраці переконалась у надійності партнерства.

Фірма Результат зарекомендувала себе як надійний партнер та професійна команда. Стиль роботи команди відрізняється прозорістю, конфіденційністю, креативним підходом до вирішення найскладніших питань. Юристи фірми активно беруть участь у конференціях, семінарах і тренінгах, в тому числі і на базі Черкаської ТПП

– із побажаннями нових звершень та подальшого динамічного розвитку висловлює позицію президент Черкаської ТПП Сергій Першин.

Відзначив результативну роботу і голова Фермерського господарства “Тризовагро” Вадим Овчаренко:

У вирішенні юридичних питань важлива оперативність без втрати у якісних показниках. Саме так працюють професіонали. За роки співпраці із Юридичною фірмою Результат щоразу переконуємося у відповідальності, дисциплінованості, а головне – результативності. Щоразу допомагаєте нам мінімізувати ризики та вдосконалити правове забезпечення діяльності фірми. Цінуємо індивідуальний підхід до вимог клієнта. Сподіваюся, що з роками будете лише процвітати і вдосконалюватися.

Разом із тим Максим Полішкевич висловлює глибоку вдячність Клієнтам, які, обираючи між шляхом «корупційних договорняків» та, інколи довшим і складнішим, але законним шляхом вирішення задачі, обирають друге.

Ми, як і дев’ять років тому, молоді та амбітні. Щоправда тепер ми ще й мудрі та досвідчені

– додає засновник Результату.

 

Читайте також: Жодні зміни ДБН не вплинуть на ефективність ринку
Читайте також: Як знайти бізнес-партнера в Європі
Читайте також: Тенденції індустріального розвитку країни
Читайте також: Оренда землі та комерційної нерухомості

 

всі новини